Ondanks de hitte van de voorbije tijd, werd er ijverig doorgewerkt aan de nieuwbouw, hoog tijd dus voor een nieuwe update!
- High Tech
Na de installatie van de luchtgroepen voor de ventilatie van de Nieuwbouw voor de verpleegafdelingen, werden nu ook de luchtgroepen voor o.a. de nucleaire geneeskunde en de materniteit op het technisch verdiep geplaatst. Deze luchtgroepen zullen zorgen voor propere lucht op de juiste temperatuur zodat het voor iedereen aangenaam verblijven is.
Uit duurzaamheidsstandpunt investeren we als ziekenhuis in een systeem dat warmte en koude uit de bodem recupereert. Op foto 3 kan je de grote warmtewisselaar zien die de warmte/koude uit de bodem overdraagt naar het water dat gebruikt wordt om ons gebouw te koelen en verwarmen.
- Low Tech
Op foto 4 is te zien dat nu ook op de 1e verdieping van de Low Tech (verpleegafdeling) gestart werd aan de plaatsing van de tussenwanden, zodat ook alle technieken zoals stopcontacten, verpleegoproep en verlichtingsdrukknoppen verder gemonteerd kunnen worden.
Blijf de nieuwbouw op de voet volgen via www.ziekenhuisvandetoekomst.be